close
تبلیغات در اینترنت

خبرگذاری
loading...

راه ولایت

خبرگذاری

آخرین ارسال های انجمن

زنجیره‌ای‌ها و پادویی برای آل ‌سعود!

http://ts2.mm.bing.net/th?id=HN.608018578748935730&pid=1.7

سردبیر چند نشریه توقیف شده از فقدان آزادی مطبوعات و عملی نشدن وعده انجمن صنفی روزنامه‌نگاران انتقاد کرد.شمس‌الواعظین در مصاحبه با شرق پارسی- که نسخه فارسی رسانه سعودی الشرق‌الاوسط است-، گفت: به‌رغم اینکه رئيس جمهور در اولین مصاحبه مطبوعاتی‌اش در سال گذشته وعده داده بود که خانه روزنامه‌نگاران بازگشایی شود اما این اتفاق تا این لحظه نیفتاد.وی گفت: «متاسفانه ما هنوز زندانیان مطبوعاتی در ایران داریم و هنوز قوه قضائیه به صورت همه‌جانبه در ایجاد محدودیت علیه مطبوعات عمل می‌کند و همچنین شاخص‌های بین‌المللی مطبوعات در ایران به شدت پایین آمده است.»عطاءالله مهاجرانی وزیر ارشاد دولت اصلاحات بارها درباره نشریاتی چون جامعه و توس که شمس‌الواعظین سردبیر آنها بود توبیخ کرده بود این نشریات تبدیل به ارگان گروه‌های ضدانقلاب برای ساختارشکنی و معارضه با جمهوری اسلامی تبدیل شده است. مهاجرانی همچنین بازداشت وی را کفاره زیاده‌روی‌های‌ او دانست.

وی به خاطر برخی خوش‌خدمتی‌ها، نامزد دریافت مبالغی در پوشش جایزه حقوق بشر و... از محافل غربی شد.آنچه در این میان قابل تامل است پیوند شمس‌الواعظین با رسانه‌های سعودی است بی‌آنکه وی یک بار به خفقان موجود در عربستان انتقاد کند یا بپرسد که آیا در آنجا نیز روزنامه‌ها حق دارند حکومت را به چالش بکشند و ضمناً از خارجی‌ها نیز حمایت دریافت کنند؟!گفتنی است مطابق اسناد موجود که در کیهان به چاپ رسیده بود، شمس‌الواعظین به همراه سروش، و چند تن دیگر از روزنامه‌نگاران از دولت آمریکا برای سیاه‌نمایی علیه جمهوری اسلامی ایران کمک مالی دریافت کرده بودند.

مهدی مشتاقی بازدید : 71 جمعه 30 خرداد 1393 زمان : 9:0 نظرات ()

مسئولان نظام اجازه دهند طومار گروه‌های تروریستی را در هم می‌پیچیم/ غافلگیر نمی‌شویم

امیر پوردستان در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه تهران

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: شعار انحلال ارتش یک توطئه استکباری بود که با تدبیر امام (ره) از بین رفت.

وی با اشاره به اهمیت تصمیم امام راحل، اصلی‌ترین عامل پیروزی انقلاب را حضور روحانیت خواند و افزود: حضور گسترده و میلیونی مردم و هدایت‌های امام (ره) باعث شد که توطئه‌ها به نتیجه نرسد و در کنار آن یکی از عوامل تأثیرگذار پیوستن بدنه ارتش به صفوف مردم بود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه اگر بدنه ارتش سلاح را بر زمین نمی‌گذاشت و به مردم نمی‌پیوست انقلاب به این سرعت به پیروزی نمی‌رسید، اظهار داشت: این حرکت بدنه ارتش ریشه در باورهای مردم داشت چون این بدنه با انقلاب و امام ارتباطی مستمر داشتند.

پوردستان خدمات نیروهای متعهد ارتش نظیر سپهبد شهید صیاد شیرازی، شیرودی، منفرد نیاکی و دیگر شهدای ارتش را یادآور شد و افزود: بدنه سالم ارتش پس از انقلاب در خدمت نظام قرار گرفتند اما برخی شعار انحلال ارتش را می‌دادند و تمام همت و تلاش خود را در این راستا به کار گرفتند.

وی شعار انحلال ارتش را یک توطئه استکباری خواند و ادامه داد: اما این توطئه با نظر امام از بین رفت.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به دوران جنگ سرد و نقش ایران در این دوران گفت: در این دوره کشور ما به دلیل جایگاه ژئوپلتیکی خود مزیت‌های زیادی را برای آمریکا فراهم می‌کرد؛ اولین مزیت قرار داشتن ایران در آبراه خلیج فارس و دریای عمان بود که این امکان را فراهم می‌کرد تا آمریکا در گردنه انرژی جهان قرار گیرد.

پوردستان ادامه داد: اهمیت دوم گستردگی مرز‌های ایران با شوروی بود و به آمریکا این امکان را می‌داد که کوچکترین تحول شوروی مورد رصد قرار گیرد؛ سومین مزیت نیز جایگاه ایران به عنوان بازار محصولات آمریکایی بود و تولید‌کننده آمریکایی هر چه تولید می‌کرد در ایران مصرف می‌شد.

وی به نقش ارتش ایران در دوران جنگ سرد به عنوان ژاندارم منطقه اشاره و افزود: ارتش ما مثل یک چماق بالای سر کشورهای منطقه قرار داشت تا آنها از اهداف استکباری آمریکا خارج نشوند و در نهایت ایران جبهه جلویی ناتو در برابر پیمان ورشو بود و اگر این پیمان تصمیم می‌گرفت که به سمت آب‌های آزاد حرکت کند ایران وظیفه داشت با دادن زمین برای ناتو زمان بخرد و کشور ما میدان جنگ بین ناتو و ورشو می‌شد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ناراحتی آمریکا برای از دست دادن ایران را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: آمریکایی‌ها از انقلاب ایران ناراحت بودند چون می‌دانستند شعارهای انقلاب در مرزهای ایران نمی‌ماند.

پوردستان حصر اقتصادی، موج وسیع ترور و اقدام نظامی را راهکارهای دشمن برای توقف انقلاب خواند و افزود: آنها دیدند که پس از حمله نظامی در برابر ارتشی قرار دارند که با قدرت مقابل آنها می‌ایستد و بنابراین استراتژی انحلال ارتش برای خلاء سلاح انقلاب بود و امروز می‌بینید که همین سناریو را در سوریه اجرا کردند و همین طرح را می‌خواستند در ایران نیز به اجرا بگذارند.

وی هوشمندی یاران امام و مقام معظم رهبری که در آن زمان نماینده امام در شورای عالی دفاع بودند را یکی از عوامل تأثیرگذار در از بین رفتن توطئه انحلال ارتش دانست و ادامه داد: امام با این اقدام حکومت اسلامی را از نظر نظامی بیمه کرد و مرور وقایع تاریخ نشان می‌دهد که ارتش با شایستگی به اعتماد امام پاسخ داد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش حفظ وحدت و همدلی با سایر قوای نظامی و رصد مداوم تهدیدات را از جمله اقدامات اساسی ارتش خواند و تصریح کرد: تمامی حرکت‌ها در منطقه و فرامنطقه توسط ارتش رصد می‌شود و نیروهای مسلح ایران هیچگاه غافلگیر نخواهند شد.

پوردستان اقدامات گروه‌‌های تروریستی در ربایش مرزبانان ایرانی را مورد اشاره قرار داد و افزود: اگر یک گروه تروریستی با کمک دلارهای نفتی 5 مرزبان ما را اسیر می‌کند به لحاظ نظامی و عملیاتی دارای ارزش نیست و اگر مسئولان نظام به فرزندان سرباز و بسیجی خود اجازه دهند طومار این گروه‌های تروریستی را در هم می‌پیچانند و اقتدار ایران را به رخ جهان می‌کشند.

وی با بیان اینکه یکی از اقدامات عملیاتی ارتش پیش‌بینی ضربه دوم به دشمن است، گفت: ما اهل تجاوز به هیچ کشوری نیستیم ولی اگر کشوری بخواهد خیال خام تجاوز به ایران را عملی کند ضربه‌ای مهلک‌تر از حمله اولیه خود دریافت می‌کند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش دستاوردهای تسلیحاتی ارتش را دارای کیفیتی بالا برای دفاع از کشور دانست.

پوردستان در پایان با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی امیر سپهبد شهید صیاد شیرازی اخلاص و ولایتمداری را دو ویژگی بارز این شهید بزرگوار عنوان کرد.
مهدی مشتاقی بازدید : 48 یکشنبه 24 فروردين 1393 زمان : 17:16 نظرات ()

سلامتی دختر خانوما

 

به سلامتی دختر خانوما

به سلامتی دختر خانومایی که وقتی دوتا لات در کوچه می بینن

حجابشونو محکم تر می کنن

به سلامتی دختر خانومایی که سرشون بره چادرشون نمیره

به سلامتی دختر خانومایی که از همه کس دل نمی برند

به سلامتی دختر خانومایی که وقتی بهشون می گی امل مثل شقایق می مونن

به سلامتی دختر خانومایی که نویسنده بیرق عشق اند و به پسرا هیچ محلی نمی ذارند

به سلامتی دختر خانومایی که توی اینترنت هستند ولی برای عفتشون چتروم نمی رند

سلامتی همشون :

دیگه میخوام گمنام باشم بازدید : 51 شنبه 02 فروردين 1393 زمان : 20:47 نظرات ()

گوگل

گوگــــل

ای کاش کمی درباره اطرف خود خبر داشتیم که چه می گذرد .

ما شیعیان ساکت هستیم و دشمنان همچنان برای ما نقشه می کشند .

دریغا که با هم متحد نیستیم .

اما کسی را داریم که پشتیبان ما است و آن مهدی زهرا (عج) است .

تا حالا فکر کردید معنی گوگل چیست ؟؟؟

اصلاً چرا به گوگل گوگل می گوییم؟؟؟

گوگل هم یکی از نقشه های دشمن برای گمراهی فرزندان اسلامی بوده است .

چگونه ؟ آخه مگه میشه؟؟

تا حالا به معنی گوگل توجّه کرده اید؟؟؟

GO در لغت به معنی چیه ؟

به معنی رفتن

Ogle در لغت انگلیسی به چه معناست ؟

بنده هم اکنون در دیکشنری این کلمه را جستجو می کنم

معنی هایی که به من می دهد این معانی هستند :

چشم چرانی ، نگاه کردن عاشقانه ، عشوه

با این حساب گوگل یعنی برو دنبال چشم چرانی

جالب است که خودمان نمی دانستیم .

بیایید اندکی درباره اسم ها ، نماد ها ، علامت ها ، و ....

تأمّل کنیم .

تا به معنی حقیقی آنها برسیم .

دیگه میخوام گمنام باشم بازدید : 71 چهارشنبه 14 اسفند 1392 زمان : 6:27 نظرات ()
تبلیغات
درباره ما
شهید اهل قلم سید مرتضی آوینی : هریک از این ترفندهایی که آمریکا دربرابر ما به کار برده است کافی است که انقلاب یا رژیمی را سرنگون کند،اما دربرابر جمهوری اسلامی از همه این مکرها جز تثبیت بیشتر ما و صدورانقلاب اسلامی به همه جهان کار دیگری برنیامده است. آنچه که به ما اینچنین قدرتی بخشیده این است که ما برخلاف همه دنیا تابع «اعتقاداتمان»هستیم نه«اقتصادمان» .
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 403
 • کل نظرات : 374
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 36
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 13
 • بازدید امروز : 29
 • باردید دیروز : 16
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 59
 • بازدید ماه : 337
 • بازدید سال : 5,718
 • بازدید کلی : 106,373
 • کدهای اختصاصی

  اسلایدشو

  اوقات شرعی
  وصیت شهدا